Podziel się zabawką - DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

Podziel się zabawką - DZIEŃ DOBRYCH UCZYNKÓW

Jednym z priorytetów naszej pracy jest wychowanie dzieci w duchu przyjaźni ze światem, otaczającym środowiskiem przyrodniczym i kulturalnym. Chcemy wychować dziecko na świadomego, empatycznego  człowieka nieobojętnego na krzywdę innych.

Dlatego przystąpiliśmy do Projektu „Mały miś w świecie wielkich wartości”, który promuje takie wartości jak współczucie, życzliwość, czynienie dobrych uczynków itp.

Dzień  19 maja – to Dzień Dobrych Uczynków. W naszym przedszkolu obchodzić będziemy jako i dzień społecznych, bezinteresownych działań i wielu aktywności.
 
W związku z tym pragniemy zaprosić Państwa i dzieci do udziału w akcji charytatywnej, organizowanej przez nauczycielki naszego przedszkola - PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ – celem akcji jest zbiórka zabawek, książeczek, kolorowanek, puzzli, gier i artykułów szkolnych tj. kredki, mazaki, itp. (rzeczy mogą być używane, jednak nie zniszczone) dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala im. Tytusa Chałubińskiego przy ul. Bony w Częstochowie. 


Wszystkie zebrane dary zostaną przewiezione do Szpitala właśnie 19 maja – w Dzień Dobrych Uczynków, by choć na chwilę wywołać uśmiech i okazać wsparcie chorym dzieciaczkom i ich bliskim.
 


ZBIÓRKA DARÓW  W GRUPACH  TRWA  DO CZWARTKU 18 MAJA :-)   

ZROBMY DOBRY UCZYNEK ! DOBRO POWRACA ZWIELOKROTNIONE!