Szlachetna paczka 2017

SZLACHETNA PACZKA 2017!

Szanowni Rodzice! Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia już za nami. Magiczna aura unosiła się w naszych domach przez ostatnie dni,…delikatnie już opada ,podobnie emocje które powoli stają się miłym wspomnieniem,…to dobry moment na podsumowanie i podziękowanie Państwu za liczny udział i jak co roku szczere zaangażowanie w akcję Szlachetna Paczka, w której nasze Przedszkole miało zaszczyt uczestniczyć. Teraz, kiedy jesteśmy już pewni że wszystko się udało i potoczyło dobrym „torem”…BARDZO WAM DZIĘKUJEMY!

Dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem przygotowane przez Państwa paczki trafiły w ręce wybranych Rodzin. Nie obyło się bez łez szczęścia, podziękowań i wdzięczności skierowanych w stronę Państwa i naszego Przedszkola. Dla wszystkich obdarowanych Rodzin dzień naszej wizyty był wielkim świętem i najpiękniejszym prezentem o jakim mogli dotychczas tylko pomarzyć. Pani Marta z niedowierzaniem obserwowała wnoszone przez nas do pokoiku kolejne paczki, płacząc i kiwając głową ze wzruszenia i emocji. Jej starszy synek Dawid, pomagał z otwieraniem każdego, nawet najdrobniejszego upominku a mały Antoś - nieświadomy sytuacji z dziecięcym zaciekawieniem oglądał stos piętrzących się zabawek. W dowód wdzięczności Pani Marta poczęstowała nas upieczonym sernikiem a Dawidek ofiarował wszystkim własnoręcznie wykonane kartki świąteczne. To wydarzenie (dary które Państwo ofiarowali) umocniło Panią Martę w walce o godne warunki życia poprzez podjęcie upragnionej pracy do czego z pewnością przyczyni się podarowany laptop - mocno trzymamy kciuki za dzielną (niepełnosprawną) Mamę! Pan Józef (bardzo wzruszony) przyjął nas w swoim skromnym pokoju, w którym niestety było tak ciemno że musieliśmy pomieszczenie doświetlać latarkami chcąc pomóc w rozpakowaniu paczek. Pan Józef był zszokowany ilością przygotowanych podarków - każdy opieczętował łzami wzruszenia!

Drodzy Państwo! Po raz kolejny udowodniliście, że społeczność ARTOK jest WYJĄTKOWA! Nasze wartości i idea niesienia pomocy potrzebującym jest również Waszą ideą. Dla mnie ze wszech miar najważniejsze, że dzięki takiej postawie budujecie ją również Państwo w Naszych - Waszych Dzieciach. W imieniu obdarowanych Rodzin z całego serca Państwu dziękujemy!!!