Lipiec u Jeżyków

Wakacje!

Lipiec w grupie Jeżyków był bardzo pracowity ;)

Wprawdzie nie realizowaliśmy podstawy programowej, jednak na nudę nie było czasu. Przedszkolaki korzystały z uroków lata, kąpały się w basenie, chodziły na spacery oraz zajadały pyszne lody! Dzieci przeniosły się także do magicznych krain:

- Piotrusia Pana - W klimat bajki wprowadziło nas prawdziwe przedszkolne kino, w którym nie tylko projekcja miała znaczenie, ale także popcorn.
Potem było już coraz ciekawiej ponieważ przedszkolaki przygotowały swoją własną wersję magicznej krainy, w której Kapitan Hak goniąc Piotrusia Pana musiał uciekać przed prawdziwym i groźnym krokodylem, a nawet kilkoma. Na szczęście za pomocą magicznego pyłu oraz różdżek przegoniliśmy złych piratów, a bajka jak to bajka i tym razem skończyła się dobrze ;)

- Kubusia Puchatka - Aby lepiej poznać historię Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, jeżyki obejrzały bajkę pt. "Kubuś Puchatek i przyjaciele", nie zabrakło dla nikogo biletów do kina, popcornu oraz soków.  Dzieci same zrobiły swój "Stumilowy las" oraz portret Kubusia Puchatka. A na zakończenie tygodnia zjadły pyszne owocowe deserki.  

- Sekretnego życia zwierzaków domowych - Największą atrakcją tego tygodnia okazały się wizyty prawdziwych pupili naszych przedszkolaków! Do przedszkola zawitali: pieski Bruno oraz Fado, chomik Lucynka oraz królik Pupuś ;)