Sebastian Karpiel-Bułecka

sebastian-karpiel-bulecka.jpg (57 KB)

Sebastian Karpiel-Bułecka


Lider i wokalista zespołu Zakopower, znakomity skrzypek, z wykształcenia architekt. Od roku 2005 jedna z najbardziej rozpoznawanych postaci na polskiej scenie muzycznej. Muzyk chętnie angażuje się również w akcje charytatywne.
Zespół charyzmatycznego wokalisty z powodzeniem łączy muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, oraz rockową estetyką. Znakomite kompozycje, w nowatorskim, energetycznym wykonaniu grupy Zakopower, zostały z wielkim entuzjazmem przyjęte przez publiczność i docenione przez jurorów wielu festiwali muzycznych co zaowocowało zdobyciem przez zespół wielu prestiżowych nagród. Pozycja Zakopower umacnia się również na Europejskiej scenie- zespół zagrał na trzech renomowanych Europejskich Festiwalach: w OSTRAWIE, RUDOLSTAD oraz na węgierskim SZIGET FESTIWAL.
Sebastian Karpiel- Bułecka i jego zespół dzięki swojej pasji i miłości do muzyki pozostają najbardziej energetycznym zespołem na polskim rynku muzycznym. Magnetyczne osobowości, wrażliwość, entuzjazm, siła, niezwykle głębokie, przejmujące dźwięki i teksty muzyków a także znakomity warsztat urzekają publiczność.
Dlatego też tym bardziej jesteśmy dumni, że wokalista sprawił nam tak miłą niespodziankę i znalazł czas na odwiedziny naszego przedszkola sprawiając, że ten dzień zapamiętamy na długo.